Güneş Enerjisi Nedir?

Güneş enerjisi temiz bir kaynak. Bunun yanı sıra yakıt problemi olmaması, işletme masrafı bulunmaması, modüler olması ve çok kısa zamanda devreye alınabilmesi nedeni ile dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de güneş enerjisi ile elektrik üreten sistemlerin kullanımı devamlı artış göstermektedir.

Türkiye, coğrafi konumu nedeni ile sahip olduğu güneş enerjisi potansiyeli açısından birçok ülkeye göre şanslı durumdadır. Enerji üretim sistemlerinin amortisman süreleri göz önünde bulundurulduğunda insanlara cazip gelen güneş enerjisi için talep artışları meydana gelmektedir.
Tüketim tesisleri için tasarruf etmenin en etkili yolu kendi enerjilerini üretebilmek, ürettiğini tüketmek ve tüketim fazlasından kazanç sağlamaktır.

Life Solar Enerji  firmamızda mühendislik, tedarik ve kurulum işlemlerini üstleniyoruz. “Çatınızdaki Enerji Size Yeter” sloganı ile çıktığımız bu yolda Güneş Enerjisi sektöründe de hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tüketicilerimize Çatı GES konusunda anahtar teslim hizmeti sunuyoruz.

Firmamızın enerji sektöründeki tecrübesi ile tüm GES yatırımcılarına; tesislerinde minimum arıza ve maksimum verim ile çalışmaya yönelik altyapı oluşturuyoruz. Burada en önemli konu iyi bir Mühendislik ve kullanılan teçhizatların birbiri ile oluşturduğu uyumdur. Kullanılan malzemenin seçimi kadar nasıl kullanılacağını bilmek ve saha uygulamasının çok düzgün yapılması gerekmektedir. Firma altyapımız sayesinde bu işlerin hepsi uygun sırayla ve uyum ile ilerlemektedir.

GES yatırımcıları için çatı GES uygulamaları şu an en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Tüketimi yüksek işletmeler için elektrik maliyeti ciddi gider kalemi oluşturmaktadır. Bu kalemi ortadan kaldırmak için Çatı GES uygulamaları en elverişli yöntemdir.

GES yatırımcılarına işe başlamadan önce ayrıntılı teklif raporu sunmaktayız. Raporun içeriğinde kullanılacak malzemeler, öngörülen DC güç, Finansal analiz ve amortisman süreleri bulunmaktadır. Bu rapor sayesinde yatırımcı yaklaşık üreteceği enerjiyi ve sistemin kaç yıl sonra kendini geri ödediğini açık bir şekilde görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teklif İsteme Formu

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz