Hakkımızda

Hakkımızda

Zero i̇nverterleri̇mi̇zle hi̇ç bi̇r kuruma müracaat etmeden en kısa sürede çatı GES kurulumu yapıyoruz. Fabrikanız, iş yeriniz, si̇teni̇z ya da vi̇llanızın elektriğini güneşten üretmek artık çok kolay, LİFE Solar Enerji İnşaat San. İth. İhrc. Tic. Şti.; Yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisi alanlarında teknolojileri kullanarak güneş panellerinden elektrik üreten Ankara firmasıdır.
Life Solar Enerji’nin hizmetleri arasında şebekeye enerji basmayan şebeke bağlantılı Zero Inverterler gündüz ihtiyacınız olan öz tüketim olarak enerjiyi bu sistem ile karşılayabilirsiniz.
Şebekeden bağımsız (off-grid) sistemler, güneş enerjili aydınlatma sistemleri anahtar teslim uygulamaları yapılmaktadır. İş yerleriniz gündüz ağırlıklı olarak tüketilen enerjileri için, elektrik tüketimlerinizde çatı ges tesislerinde karşılanmaktadır. Kısacası yaşam alanlarımızın tümünde (epc) firması olarak kw ile enerji sağlıyoruz... Li̇fe Solar Enerji̇ doğal kaynaklara yönelik yatırımları kaliteli bir biçimde yaparak ekonomiye katkıda bulunma misyonu ile sürekli gelişiyor; yerli ve yabancı ortaklığa açık, inovasyon ve yeni teknolojilerin topluma, doğaya ve ekonomiye yararlı olması adına çalışan bir firma olma vizyonuyla varlığımızı sürdürüyoruz. Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla ; Gücümüzü güneş'ten alıyoruz.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak, insana odaklı çalışmayı temel almak, tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...

Vizyonumuz

“GÜNEŞ FATURA GÖNDERMEZ”

Life Solar Enerji Firması İş yerleri, Konutlar Site Çevre Aydınlatmaları Parkların Elektriklerini Güneş Enerjisi ile aydınlatıyor;

Life Solar Şirketi olarak Çevreye zarar veren fosil yakıtlar yerine güneş enerjisi gibi doğal enerji kaynaklarının kullanılmasını önermektedir. İş yerlerimizin, evlerimizin, park ve bahçe aydınlatmaları elektrik giderlerini Güneş Enerjisi ile karşılanmasını On Grid ve Off Grid tesis kurarak uygulama yapmaktadır. Bu sayede iş yerleri, evler, park ve site çevre aydınlatmasında projeler yapılarak firmamız tarafından ölçümleri alınarak uygun bulunan yere güneş panellerini ve tesisin gerekli olan invertör, panel, konstrüksiyon, otomasyon, akü, kablo vs ürünler kullanılarak on-off grid tesisler kuruyoruz. Dünyamız hızla kirlendiği bu dönemde Life Solar Enerji firması olarak bizde bu kirlenmeye dur demek istiyoruz. Geleceğe güzel bir dünya bırakmak için çevremizi korumamız lazım, bu nedenle değişimi yöneten ve öncülük yapan firmalardan biri olmak istiyoruz. Belediyelerimizin parklarına ödediği elektrik faturalarını artık kendi bütçelerine katkı sağlaması gerekmektedir. Güneş enerjisinde sağladığı, tasarruf ettiği faturalarının parasını bir fon oluşturup diğer parklarına yaygınlaştırılabilir. Ayrıca Belediyelerimiz farkındalık ve karbon emisyonuna engel olmak için bulunduğu il veya ilçelerdeki imar ve çevre durumlarını “entegre” edip Site ve Bina çevre aydınlatmalarında elektrik projelerini uygulanabilmektedir. Bu yapılacak projelerle il veya ilçelerindeki Site ve Binaların çevre aydınlatmalarında da örnek teşkil edecektir. Site çevre aydınlatmalarında rahat bir şekilde uygulanmaktadır. Bu projeler yaygınlaştıkça karbon emisyonuna engel olunacak ve fosil yakıtlar kullanılmayıp doğal güneşten faydalanılarak bütçelerimize katkı sağlamış olmaktayız… Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek. Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

Kalite Politikamız

LİFE SOLAR Enerji şirketi olarak amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. Hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve kusursuz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. ARGE ve Hizmet geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

İnsan Kaynakları

Mevcut barışçı, huzurlu ve güvenli çalışma ortamımızın başarı odaklı ve birbirini destekleyen, toplam kalite yönetimimizi bir yaşam biçimi hâline dönüştürecek bireyler tarafından muhafaza edilmesidir en büyük hedefimiz. Hedeflerimize ulaşmanın ise ancak kaliteli insan gücümüzle gerçekleştirilebileceğine inanıyor, bu arzumuzun da başta şirket yöneticilerimiz olmak üzere, tüm çalışanlarımızın çabalarıyla gerçekleşebileceğini biliyoruz. Life solar adını geleceğe taşıyacak olanlardır çalışanlarımız. Bu sebeple bireysel gelişim planlaması temelinde nitelikli ve kaliteli bireyler yetiştirmek en büyük arzumuzdur: Aramıza katılan tüm çalışanlarımız, ilk günden itibaren çalışanlarımızın kişisel gelişimleri, performans değerlendirme ve kariyer planlaması gibi yöntemlerle izlenmektedir.

Life Solar Enerji'nin Çözüm Ortağı Olduğu %100 Yerli Solarkol İnverter Üreticisi ile Mevsim İndirimleri İçin Hemen Arayın

Hemen Arayın

Teklif İsteme Formu

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz