Vizyonumuz

“GÜNEŞ FATURA GÖNDERMEZ”

Life Solar Enerji Şirketi Parkları ve Site Çevre Aydınlatmalarını Güneş Enerjisi ile aydınlatıyor;

Life Solar Şirketi olarak Çevreye zarar veren fosil yakıtlar yerine güneş enerjisi gibi doğal enerji kaynaklarının kullanılmasını önermektedir. Kamularımızın park ve bahçe aydınlatmalarında ve Site çevre aydınlatmalarında güneş enerji sisteminin kullanmasını uygulamaktadır. Bu sayede park ve site çevre aydınlatmasında projeler yapılarak firmamız tarafından ölçümleri alınarak uygun bulunan yere güneş panellerini ve tesisin gerekli olan akü, kablo aydınlatma direği ve şarj kontol kartı (Bu kontrol regülatörü Firmamız bünyesinde üretilip yazılımını yapmaktayız) elde edilen enerji ile gece aydınlatmada kullanılarak hem çevreye hem de bütçelere katkı sağlanmış olmaktadır.
 

Dünyamız hızla kirlendiği bu dönemde Life Solar Enerji firması olarak bizde bu kirlenmeye dur demek istiyoruz. Geleceğe güzel bir dünya bırakmak için çevremizi korumamız lazım, bu nedenle değişimi yöneten ve öncülük yapan firmalardan biri olmak istiyoruz.
Belediyelerimizin parklarına ödediği elektrik faturalarını artık kendi bütçelerine katkı sağlaması gerekmektedir. Güneş enerjisinde sağladığı, tasarruf ettiği faturalarının parasını bir fon oluşturup diğer parklarına yaygınlaştırılabilir. Ayrıca Belediyelerimiz farkındalık ve karbon emisyonuna engel olmak için bulunduğu il veya ilçelerdeki imar ve çevre durumlarını “entegre” edip Site ve Bina çevre aydınlatmalarında elektrik projelerini uygulanabilmektedir. Bu yapılacak projelerle il veya ilçelerindeki Site ve Binaların çevre aydınlatmalarında da örnek teşkil edecektir. Site çevre aydınlatmalarında rahat bir şekilde uygulanmaktadır.
Bu projeler yaygınlaştıkça karbon emisyonuna engel olunacak ve fosil yakıtlar kullanılmayıp doğal güneşten faydalanılarak bütçelerimize katkı sağlamış olmaktayız…        

  • Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
  • Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak.
  • Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
  • Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.
  • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
  • Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.