Vizyonumuz

“GÜNEŞ FATURA GÖNDERMEZ”

Life Solar Enerji Firması İşyerleri, Konutlar  Site Çevre Aydınlatmaları Parkların Elektriklerini Güneş Enerjisi ile aydınlatıyor;

Life Solar Şirketi olarak Çevreye zarar veren fosil yakıtlar yerine güneş enerjisi gibi doğal enerji kaynaklarının kullanılmasını önermektedir.                İşyerlerimizin, evlerimizin, park ve bahçe aydınlatmaları elektrik giderlerini Güneş Enerjisi ile karşılanmasını On Grid ve Off Grid tesis kurarak uygulama yapmaktadır.    Bu sayede işyerleri,evler, park ve site çevre aydınlatmasında projeler yapılarak firmamız tarafından ölçümleri alınarak uygun bulunan yere güneş panellerini ve tesisin gerekli olan invertör, panel, konstriksyon, otomasyon, akü, kablo vs ürünler kullanılarak on-off grid tesisler kuruyoruz.

Dünyamız hızla kirlendiği bu dönemde Life Solar Enerji firması olarak bizde bu kirlenmeye dur demek istiyoruz. Geleceğe güzel bir dünya bırakmak için çevremizi korumamız lazım, bu nedenle değişimi yöneten ve öncülük yapan firmalardan biri olmak istiyoruz.
Belediyelerimizin parklarına ödediği elektrik faturalarını artık kendi bütçelerine katkı sağlaması gerekmektedir. Güneş enerjisinde sağladığı, tasarruf ettiği faturalarının parasını bir fon oluşturup diğer parklarına yaygınlaştırılabilir. Ayrıca Belediyelerimiz farkındalık ve karbon emisyonuna engel olmak için bulunduğu il veya ilçelerdeki imar ve çevre durumlarını “entegre” edip Site ve Bina çevre aydınlatmalarında elektrik projelerini uygulanabilmektedir. Bu yapılacak projelerle il veya ilçelerindeki Site ve Binaların çevre aydınlatmalarında da örnek teşkil edecektir. Site çevre aydınlatmalarında rahat bir şekilde uygulanmaktadır.
Bu projeler yaygınlaştıkça karbon emisyonuna engel olunacak ve fosil yakıtlar kullanılmayıp doğal güneşten faydalanılarak bütçelerimize katkı sağlamış olmaktayız…        

  • Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
  • Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak.
  • Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
  • Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.
  • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
  • Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.